Jeśli tworzysz stronę www swojej organizacji musisz to wiedzieć!

Wielu użytkowników internetu wciąż myli dwie rzeczy, to że strona internetowa się wyświetla na urządzeniach mobilnych z tym, że posiada wersje responsywną.

Różnica jest kolosalna i jeśli podejmiemy zła decyzję odbije się to na skuteczności działań w internecie naszej organizacji. Wiele agencji tworzących strony internetowe, wciąż tworzy jedynie strony które poprawnie się wyświetlają na urządzeniach eminence labs mobilnych a nie strony responsywne.

Niższa cena może nas skusić na circular training dużo słabszy produkt. Na co należy uważać, dlaczego to jest ważne, jak rozróżnić strony z wersją mobilną, strony poprawnie wyświetlana na urządzeniach mobilnych a strony responsywne? Świetnie pokazuje to poniższe wideo.

Nasz artykuł znajdziesz w sieci wpisując następujące frazy: responsywność stron internetowych, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych

 

Piąty Element jest firmą społeczną wyspecjalizowaną w obsłudze marketingowej firm, a w szczególności podmiotów ekonomii społecznej dlatego komentujemy różne wartościowe materiały,  mając na uwadze szeroki aspekt odbiorców z uwzględnieniem Podmiotów Ekonomii Społecznej.

Komentarze zostały wyłączone.