Poszukujemy osób na następujące stanowiska

Dlaczego warto przeczytać to dokładnie? Bardzo cenimy sobie czas, zarówno własny jak i naszych partnerów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi oczekiwaniami jak i tym co oferujemy. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

Preferujemy pełną transparentność w komunikacji, dlatego jasno definiujemy jakich osób poszukujemy. Nie owijamy w bawełnę, nie czarujemy. Chcemy, aby każdy w naszym zespole czuł się jego częścią.

Nasza organizacja jest nastawiona na tworzenie miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych oraz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym lub już wykluczonych.

Jeśli jesteś osobą pełnosprawną i w żaden sposób nie kwalifikujesz się jako osoba zagrożoną wykluczeniem społecznym rekrutuj proszę do agencji interaktywnej ADream. Piąty element jest organizacją działającą jako agencja realizującą cele społeczne poprzez prowadzenie przedsiębiorstwa w obszarze ekonomii społecznej.

Nastawienie do współpracy jest w naszej ocenie dużo bardziej istotne niż same umiejętności. Stawiamy na ludzi, dlatego ważne dla nas jest to jakim jesteś człowiekiem a dopiero w dalszej kolejności to co potrafisz. Nawet jeśli nie potrafisz jeszcze wszystkiego, ale chcesz poszerzać swoją wiedzę i dać z siebie 200% to prawdopodobnie będziesz mógł uczestniczyć w programie stażowym, który przygotuje Cię do pracy w Piątym Elemencie.

Mówimy sobie po imieniu. W biurze panuje miła atmosfera życzliwości i wsparcia. Traktujemy ludzi poważnie i jeśli się na coś umawiamy to tego oczekujemy. Nie wyobrażamy sobie sytuacji w której na każdym kroku musimy kogoś kontrolować. Nie krzyczymy, nie podnosimy głosu. Jeżeli sytuacja tego wymaga to prowadzimy trudne, ale spokojne i rzeczowe rozmowy – zwłaszcza jeżeli nie dzieją się rzeczy na które się umawiamy. Zawsze okazujemy wsparcie, dlatego zdanie “Jak mogę Ci w tym pomóc” będzie towarzyszyć Ci przez cały okres Twojej pracy w Piątym Elemencie.