Twórz niesamowite projekty ecommerce!

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, które chciałyby zostać częścią naszego zespołu.

Nasza organizacja jest nastawiona na tworzenie miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych oraz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym lub już wykluczonych. Jeśli jesteś osobą pełnosprawną i w żaden sposób nie kwalifikujesz się jako osoba zagrożoną wykluczeniem społecznym rekrutuj proszę do agencji interaktywnej ADream. Piąty element jest organizacją działającą jako agencja realizującą cele społeczne poprzez prowadzenie przedsiębiorstwa w obszarze ekonomii społecznej.

Z nami możesz pracować również w modelu B2B lub jako freelancer!

Oferujemy:

współpracę z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru
elastyczne godziny pracy i przerwy na kawę
zmagania z projektami na miarę Twoich umiejętności
pracę nad rozwojem realizowanych projektów
wsparcie merytoryczne oraz transfer wiedzy
stabilne wynagrodzenie

Nasze wymagania:

min. roczne doświadczenie w zakresie wdrożeń rozwiązań eCommerce u Klientów
bardzo dobra znajomość HTML i CSS
bardzo dobra znajomość PHP
znajomość oprogramowania opensource – Magento, PrestaShop, WooCommerce, Shoper
komunikatywna znajomość języka angielskiego
dobra znajomość w technologiach WWW (między innymi: REST API, SOAP API, PHP, JavaScript, SQL)

Oceń swoje mocne strony

1 – słabo, 5 – bardzo dobrze

HTML 5


CSS


JavaScript (JQuery)


Woocommerce


Prestashop


Magento


Bootstrap


Adobe Photoshop


Jestem osobą niepełnosprawną


Jestem osobą zagrożoną wykluczeniem społecznym


Jestem osobą wykluczoną społecznie
Administratorem Danych Osobowych jest Spółdzielnia Socjalna Piąty Element z siedzibą w Krakowie, ul. Chopina 18/3a, KRS: 0000389348.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Spółdzielnię Socjalną Piąty Element z siedzibą w Krakowie, ul. Chopina 18/3a, KRS: 0000389348 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zaznaczenie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Spółdzielnię Socjalną Piąty Element z siedzibą w Krakowie, ul. Chopina 18/3a, KRS: 0000389348 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.